Nastupište 1-12

Divadelné predstavenia Brožúra

Nástupište 1-12 / Platform 1-12 je miesto pre súčasnú kultúru s viacdisciplinárnym zameraním na hudbu, umenie, prezentácie a vzdelávacie aktivity.

Základným a ťažiskovým projektom združenia je kultúrne centrum - projekt Multimediálneho priestoru pre súčasnú kultúru Nástupište 1-12, ktoré sme v septembri 2011 otvorili pre verejnosť v podchode pod autobusovou stanicou v Topoľčanoch. V tomto verejnom priestore, o ktorého svojskú recykláciu sa združenie pokúša, realizujeme väčšinu svojich aktivít. Medzi ne sa radia výstavy výtvarného umenia, odborné prednášky, semináre, workshopy, realizácie verejných rozhlasových nahrávok, divadelné predstavenia, performancie, či hudobné vystúpenia a diskusie. Nekladieme pritom dôraz iba na samotné prezentovanie umenia či kultúry, pokúšame sa aj o vzbudenie verejného záujmu o tieto oblasti, rovnako ako sa verejnosť pokúšame podnecovať k tvorivosti.


Od 2016 sa venujeme aj vlastnej tvorbe - autorský projekt Nástupišťa 1-12-performancia s interdisciplinárnym presahom viacerých disciplín (tanec, hudba, literatúra, vizuálne umenie, architektúra, multimédiá), Suvenír (2016-2018), Hortus Pomodorum (2019-2020) voľné pokračovanie projektu Suvenír. 

Kúpte si lístky na predstavenia,
ktoré vám prináša Nastupište 1-12

Kúpiť
lístky

S kým by ste chceli navštíviť Nastupište 1-12?

Pozvite niekoho do divadla:

Messenger Pozvať cez Messenger WhatsApp Pozvať cez WhatsApp
Facebook Zdieľať na Facebook Zdieľať Skopírovať odkaz

Ďalšie nezávislé divadlá v Nitrianskom kraji